Stevan Stevanović diplomirani farmaceut magistar farmacije za Klub beba trudnica i mama


Stevan Stevanović je rođen 16.07.1986. godine u Požarevcu. Osnovnu školu „Dositej Obradović“ je završio u Požarevcu kao nosilac Vukove diplome. Uporedo od drugog razreda
osnovne škole pohađao je muzičku školu „Stevan Stojanović Mokranjac“ u Požarevcu, odsek klavir, koju je takođe uspešno završio nakon 6 predviđenih godina, zaključno sa završenim 8. razredom osnovne škole a danas svira 11 instrumenata . Nakon toga upisuje srednju medicinsku školu „Dulić dr Vojislav“,smer farmaceutski tehničar, u Požarevcu, koju je takođe uspešno završio kao odličan đak sve četiri godine. Aktivno se bavio sportom, košarkom i rukometom, tokom osnovne i srednje škole, kao i muzikom, sviranjem i pevanjem, kojom je nastavio i dalje da se bavi tokom studiranja pa i dan danas.Pošto mu je i majka magistra farmacije diplomirani farmaceut Jasmina MINKA Stevanović i od 2002 godine imaju svoju Zdravstvenu Ustanovu Apoteku Nana,od početka srednje skole već , 15 godina  je u apoteci,medju ljudima i lekovima. 7.marta 2016.godine diplomirao je na Medicinskom fakultetu u Novom Sadu sa ocenom 10 na katedri za farmakologiju na temu „ODLAGANjE LEKOVA SA ISTEKLIM ROKOM TRAJANjA IZ DOMAĆINSTAVA NA TERITORIJI GRADA POŽAREVCA“ i stekao je znanje za obavljanje kvalitetne farmaceutske delatnosti  i zvanje diplomirani farmaceut magistar farmacije. Srećno je oženjen a od 28.02.2017. godine je otac jednog divnog dečaka po imenu Andrej. Moto mu je:

-Želim biti najbolji i najpoznatiji muzičar među farmaceutima i najbolji i najpoznatiji farmaceut među muzičarima.

Na pitanje kako će Stevan doprineti našem klubu on odgovara:

-Spreman sam da odgovorim na sva Vaša pitanja iz oblasti medicine i farmacije i pomognem Vam kad to zatreba.Kod mene ste svi Vi uvek DOBRO DOŠLI…Zato konsultujte svog NANA farmaceuta…

Ostavite komentar